Opinie

Justyna i Piotr

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Pan Marcin ma mnóstwo pomysłów na ujęcia, 200% zaangażowania. Czuliśmy się zaopiekowani od momentu podpisania umowy aż do sesji poślubnej. Pełen profesjonalizm, nie czuliśmy żadnego skrępowania obecnością fotografa podczas zabawy weselnej, do tego trzeba dodać takt i wyczucie. Ogromne wsparcie podczas ostatnich minut do ceremonii zaślubin. Polecamy z całego serca, zdjęcia PETARDA!

Weronika i Adam

Wspaniała robota ! Atmosfera jaką stworzył Marcin wraz z Mateuszem była wspaniała (goście byli zachwyceni sposobem podejścia fotografów do swojej pracy) ! Zero krępacji , sztucznego pozowania ( a super modelami nie jesteśmy ) – zdjęcia wyszły cudownie, lepiej niż się spodziewaliśmy! Sesja w górach również się udała, ciągły śmiech i luźna atmosfera. Polecamy na każdą możliwą uroczystość ! Weronika i Adam

Ania i Adam

Indywidualne podejście do każdego klienta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz niespotykana kreatywność co widać na każdych zdjęciach. Serdecznie polecam

Magdalena i Kuba

Serdecznie polecamy fotografów Justynę i Marcina. Zdjęcia, które wykonali, uwieczniają wszystkie piękne chwile oraz atmosferę, jaka panowała tego dnia to cudowna pamiątka dla nas i dla gości. Przesympatyczne małżeństwo, które wykonuje powierzone zadanie z ogromnym zaangażowaniem, pasją i uśmiechem, możemy w 100% polecić każdej parze, która oczekuję profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu końcowego. Polecamy!

Marta i Arkadiusz

Super oprawa fotograficzna! Zdjęcia bardzo ładne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo Marcin wprowadzał wesołą atmosferę przez co nawet osoby nie lubiące zdjęć bawiły się dobrze. Docenić również trzeba bardzo dobrą komunikację z parą młodą, gośćmi jak i innymi osobami świadczącymi usługi na naszym weselu. Polecamy!

Wiecej opini znajdziesz na:

Piękne chwilę na całe wasze życie