Opinie

Daria i Łukasz

Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność, super atmosfera, świetny kontakt i profesjonalne oraz indywidualne podejście. Mieliśmy okazję stanąć przed jego aparatami i jesteśmy zachwyceni, kreatywność i profesjonalizm to jego drugie imię 👌. Podczas sesji zapominasz ze na niej jesteś 🙂, zanim się zorientujesz, że to ten moment gdy Marcin będzie robił zdjęcie to słyszysz, że gotowe i ruszamy dalej co przekłada się na bardzo naturalne i prawdziwe emocje (człowiek duch) Wielkie WOW i szacunek. Zdjęcia, które otrzymaliśmy przekroczyły nasze oczekiwania a dodam tylko, że jesteśmy dość wymagający jeśli chodzi o tematykę zdjęć.
Koniecznie trzeba dodać, że Marcin potrafi Cię rozbawić w najbardziej stresujących momentach 🙂
Bardzo polecamy !!

Kinga i Piotr

Polecam z całego serca ❤❤❤
Super atmosfera na sesji zdjęciowej ślubnej, luźno z żartem. Przepiękne miejsce na sesję polecone przez fotografa.
Ze ślubu super ujęcia, nie zauważyłam wogole obecności aparatu. Wszystko z wyczuciem i żartem.
Marcin potrafił nas rozśmieszyć nawet w tak stresujacym i ważnym dla nas dniu 👰👨‍💼
Pamiątka przepiękna, fotografie w idealnej jakości. Tyle ujęć, że ciężko wybrać kilka do albumu.
Polecam wszystkim

Magdalena i Paweł

Marcina wybraliśmy, kierując się dobrymi opiniami na tym portalu oraz faktem, że pochodzi z naszego miasta. Nie zawiedliśmy się – wrażenie było bardzo pozytywne już na pierwszym spotkaniu, Marcin to typ, którego po prostu nie da się nie lubić 🙂 Potrafi zażartować i rozbawić całe towarzystwo oraz uspokoić rozedrgane emocje w różnych trudnych sytuacjach, których jak wiadomo w dniu ślubu nie brakuje. Z pewnością będziemy długo wspominać sesję ślubną na Solinie, gdzie Marcin dla nas przyjechał oraz przygody na zaporze w Myczkowcach – Marcin, Ty wiesz 😛 Zdjęcia są piękne, każdy z gości został uwieczniony, a my mamy niezwykłą pamiątkę na całe życie. Drodzy Narzeczeni, nie zastanawiajcie się, bierzcie Marcina! Pozdrawiamy, Magda i Paweł.

Wiola i Kamil

Serdecznie polecam współpracę z Marcinem. Pełne zaangażowanie od samego początku. Głowa pełna pomysłów i fantastyczny kontakt zarówno z nami jaki i z wszystkimi gośćmi weselnymi.
Zdjęcia są piękne i będą wspaniałą pamiątką naszego dnia.
Jeszcze raz dziękujemy 🙂

Justyna i Piotr

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Pan Marcin ma mnóstwo pomysłów na ujęcia, 200% zaangażowania. Czuliśmy się zaopiekowani od momentu podpisania umowy aż do sesji poślubnej. Pełen profesjonalizm, nie czuliśmy żadnego skrępowania obecnością fotografa podczas zabawy weselnej, do tego trzeba dodać takt i wyczucie. Ogromne wsparcie podczas ostatnich minut do ceremonii zaślubin. Polecamy z całego serca, zdjęcia PETARDA!

Weronika i Adam

Wspaniała robota ! Atmosfera jaką stworzył Marcin wraz z Mateuszem była wspaniała (goście byli zachwyceni sposobem podejścia fotografów do swojej pracy) ! Zero krępacji , sztucznego pozowania ( a super modelami nie jesteśmy ) – zdjęcia wyszły cudownie, lepiej niż się spodziewaliśmy! Sesja w górach również się udała, ciągły śmiech i luźna atmosfera. Polecamy na każdą możliwą uroczystość ! Weronika i Adam

Ania i Adam

Indywidualne podejście do każdego klienta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz niespotykana kreatywność co widać na każdych zdjęciach. Serdecznie polecam

Magdalena i Kuba

Serdecznie polecamy fotografów Justynę i Marcina. Zdjęcia, które wykonali, uwieczniają wszystkie piękne chwile oraz atmosferę, jaka panowała tego dnia to cudowna pamiątka dla nas i dla gości. Przesympatyczne małżeństwo, które wykonuje powierzone zadanie z ogromnym zaangażowaniem, pasją i uśmiechem, możemy w 100% polecić każdej parze, która oczekuję profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu końcowego. Polecamy!

Marta i Arkadiusz

Super oprawa fotograficzna! Zdjęcia bardzo ładne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo Marcin wprowadzał wesołą atmosferę przez co nawet osoby nie lubiące zdjęć bawiły się dobrze. Docenić również trzeba bardzo dobrą komunikację z parą młodą, gośćmi jak i innymi osobami świadczącymi usługi na naszym weselu. Polecamy!

Więcej opinii znajdziesz na:

Piękne chwilę na całe wasze życie